پرش به محتوای اصلی

اخبار

مستقل سازی 85 باجه پست بانک روستایی در استان

مستقل سازی 85 باجه پست بانک روستایی در استان
مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان: مستقل سازی باجه های پست بانک در هشتادو پنج روستای استان انجام شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات وفناوری اطلاعات استان هرمزگان، احد قویدل فرد مدیر کل ارتباطات وفناوری اطلاعات دراین خصوص گفت: روند مستقل سازی باجه های بانکی از دفاتر ict روستایی در سال جاری نیز ادامه دارد. به منظور ایجاد باجه های بانکی استاندارد مطابق با ضوابط و الزامات بانک مرکزی تعداد 85 باجه مستقل در نقاط روستایی ایجاد شد.

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات هرمزگان افزود: تعداد کل باجه های روستایی پست بانک 135 باجه است که تعداد 85 باجه با استفاده از توان مالی کارگزاران و همچنین پرداخت تسهیلات مستقل سازی شده است.

قویدل فرد اضافه کرد: در همین خصوص به هشت باجه تسهیلاتی به میزان یک میلیارد و 200 میلیون تومان، به 17 باجه تسهیلاتی معادل بیست و شش میلیارد ریال و به 10 باجه تسهیلاتی برابر با بیست و یک میلیارد ریال پرداخت شده است.

وی تصریح کرد: پست بانک استان در راستای تطبیق استاندارد با شرایط و استانداردهای بانک مرکزی نسبت به مستقل سازی  باجه های بانکی در روستاهای هرمزگان اقدام کرده است و در حال حاضر یکصد و 39 با جه بانکی روستایی در یکصد و 39  روستای استان تمام خدمات بانکی مورد ارائه در پست بانک و حتی اعطای تسهیلات روستایی را به روستانشینان ارائه می دهند.

۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۱۷:۲۹
تعداد بازدید : ۱۰۲

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید