پرش به محتوای اصلی

اخبار

ایجاد اولین دفتر پیشخوان در شهر گوهران از توابع بشاگرد

ایجاد اولین دفتر پیشخوان در شهر گوهران از توابع بشاگرد
خدمات غیر حضوری دستگاه های اجرایی از طریق اولین دفتر پیشخوان در اختیار شهروندان گوهران قرار می گیرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان هرمزگان، احد قویدل فرد مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات این استان در جلسه کارگروه دفاتر پیشخوان، از اعطای مجوز اولین دفتر پیشخوان خدمات دولت در شهر گوهران از توابع شهرستان بشاگرد خبر داد و بر ضرورت برون سپاری خدمات دستگاه های اجرایی طبق قانون ششم توسعه به دفاتر پیشخوان و دفاتر فناوری اطلاعات روستایی تاکید کرد.

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: در راستای کاهش مراجعات حضوری شهروندان به دستگاه های اجرایی، راه اندازی اولین دفتر پیشخوان در شهر گوهران از توابع شهرستان بشاگرد در کارگروه استانی به تصویب رسید.

قویدل فرد تصریح کرد: با توجه به مرکزیت شهر گوهران و قرارگیری بسیاری از روستاهای اقماری در اطراف این شهر خدمات دفتر پیشخوان از هم اکنون در دسترس چهارده هزار نفر جمعیت این شهر قرار  می گیرد.

رییس کارگروه استان به مزایای دفاتر پیشخوان و ICT  روستایی  اشاره کرد و افزود: سهولت دسترسی مردم به خدمات دستگاههای اجرایی ، صرفه جویی در انرژی ، زمان و کاهش ترددهای غیر ضروری شهروندان از جمله مزایای این دفاتر است که در شرایط ویژه متاثر از شیوع ویروس کرونا نقش آنها پررنگ تر می شود.

۳۰ فروردین ۱۴۰۱ ۰۹:۱۴
تعداد بازدید : ۶۰

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید