پرش به محتوای اصلی

اخبار

پرداخت 68 میلیارد ریال تسهیلات از محل بند الف تبصره 18 قانون بودجه کشور

پرداخت 68 میلیارد ریال تسهیلات از محل بند الف تبصره 18 قانون بودجه کشور
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات هرمزگان: حمایت از توسعه اشتغال و کمک به رشد کسب و کارها در راستای تبعیت از سیاست وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در قالب اعطای تسهیلات به متقاضیان، در دستور کار این اداره کل قرار دارد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات هرمزگان، احد قویدل فرد مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان در کمیته استانی بند الف تبصره 18 قانون بودجه در خصوص این تسهیلات گفت: این تسهیلات با اختصاص مبلغ 348 میلیارد ریال اعتبارات توسعه ای به استان هرمزگان در قالب اجرای بند الف تبصره 18 قانون بودجه کشور، تسهیلات حمایتی و اشتغالزا به انواع مختلف کسب و کارها، استارتاپ ها، پلتفرم ها، آموزشگاه ها و ... پرداخت می شود.

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات افزود: تاکنون شش طرح با میزان تسهیلات 68 میلیارد ریال جهت ایجاد اشتغال 38  نفر در شورای برنامه ریزی و توسعه استان به تصویب رسیده است و پرونده متقاضیان به بانک عامل (پست بانک) جهت پرداخت تسهیلات ارجاع شده است.

قویدل فرد اضافه کرد: در همین خصوص متقاضیان می توانند با مراجعه به آدرس اینترنتی   (tavanafarin.ito.gov.ir ) درخواست های خود را جهت بهره مندی از تسهیلات مذکور در سه محور اصلی کسب و کارهای نوپا و غیر نوپای فاوا، آموزشگاه های ارائه کننده دوره های تخصصی ict و پلتفرم ها ثبت و پیگیری کنند.

قویدل تصریح کرد: در این طرح سرانه ایجاد اشتغال در حوزه فناوری اطلاعات دو میلیارد ریال و سقف پرداختی 20 میلیارد ریال بر اساس شیوه نامه ابلاغی تعیین شده است.

۳۰ فروردین ۱۴۰۱ ۰۹:۰۵
تعداد بازدید : ۵۹

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید